Containerwisselplaats

Op Ecopark De Wierde in Heerenveen is in het voorjaar van 2020 voor de Omrin een containerwisselplaats gerealiseerd. Zie hier de timelaps van dat project.

Timelaps CW3

Realisatie containerwisselplaats

 

Voor Omrin hebben wij de 3e containerwisselplaats mogen maken, inclusief aanpassingen aan containerwisselplaats 2 én de benodigde aanpassingen aan de toegangsweg.

De containerwisselplaats is door is opgebouwd vanaf de vaste zandlaag en voorzien van een vloeistofdichte regenwaterstelsel en verhard met vloeistofdicht beton, door Veenstra BV aangebracht. De rijbaan en parkeerplaatsen zijn door Mach. Straat aangelegd met materialen van , welke zijn deels geproduceerd uit bodemassen van Omrin’s eigen ReststoffenEnergieCentrale in Harlingen.

Omrin hecht veel waarde aan Biodiversiteit, er is daarom een grondwal aangebracht met bloemrijke mengsels en is er gekozen voor nieuwe ‘Capital T-klinker’ verharding in de parkeervakken. In deze verhardingssoort is ruimte voor het opvullen van grond in combinatie met gras en andere bloemrijke mengsels. Tevens is er een geluidsscherm aangebracht en een zwaluwwand. Hiermee vormt de nieuwe inrichting een mooie aanvulling op het bestaande Ecopad  met bijenhotels, nestkasten, een faunapassage en de vlinder hop-over.

 

Andere projecten

door onze vakmensen uitgevoerd en opgeleverd

Houten vlonder Haskerdijken

Realisatie van een nieuwe vlonder van FSC® gecertificeerd hardhout. Door de circelvorm van de vlonder hebben we gebruik gemaakt van met taps -op maat- gezaagde dekplanken die zijn voorzien van anti-slip strippen.

 

Natuurvriendelijkere oevers Haskerdijken

Aanleg natuurvriendelijke oevers in combinatie met stortsteen als golfbrekers en taludbescherming.

 

 

Reconstructie riolering Norg

Bij deze reconstructie van het riool gaan een aantal straten rondom Servicecentrum Vijversburg in Norg op de schop. Het gaat hier om Meent, Willekeur, Rocht, Goorsprake, Etstoel en Ding.

Opdrachtgevers

van overheid tot mkb en grootbedrijf