Asfalteren Antonius ziekenhuis

Een nieuwe asfaltlaag op het terrein van het Antonius ziekenhuis in Sneek aangebracht door ACN Infra.

Nieuw asfalt ziekenhuis

Het verouderde asfalt was aan vervanging toe

Tijdens de werkzaamheden was er altijd toegang tot het ziekenhuis. Zowel voor patiënten als bezoekers. Ook bleef er tijdens de werkzaamheden altijd een toegangsweg beschikbaar voor ambulances. En die was toch zeker een aantal keren nodig. Voor de goede begeleiding van het verkeer tijdens de frees- en asfalteringswerkzaamheden waren verkeersregelaars aanwezig.

Uiteindelijk liep de klus gesmeerd en kan het ziekenhuis met het nieuw geasfalteerde terrein weer jaren vooruit.

 

Andere projecten

door onze vakmensen uitgevoerd en opgeleverd

Nieuwe brug Nijehaske

Voor gemeente De Fryske Marren heeft Joost Visser vorig jaar een nieuwe brug geplaatst aan de Ketting in Nijehaske.

Betonpad Tramdijk Lemmer

Op de route van het fiets- en voetpad aan de Tramdijk in Lemmer is een nieuw betonpad aangelegd.

Betonpad Abe Lenstra Boulevard

Het voetpad langs het water achter de kantoren aan de Abe Lenstra Boulevard is geheel vernieuwd.

Containerwisselplaats

Op Ecopark De Wierde in Heerenveen is in het voorjaar van 2020 voor de Omrin een containerwisselplaats gerealiseerd. Zie hier de timelaps van dat project.

Herinrichting Gierwal Eesveen

De Gierwal in Eesveen heeft een nieuwe klinkerverharding gekregen met behulp van machinaal bestraten.

Duikerbrug Skoatterwâld

Voor de nieuwbouw aan de Korte Venen in de Heerenveense wijk Skoatterwâld heeft Joost Visser een verbinding gemaakt met de Wilgenpoel.

Definitieve bestrating Stadhouderlaan

De Stadhouderlaan in Skoatterwâld is in opdracht van gemeente Heerenveen voorzien van de definitieve bestrating.

Reconstructie Goingarijp

It String, een straat in Goingarijp, een dorp in de gemeente De Fryske Marren, werd in opdracht van de gemeente gereconstrueerd.

Herstraten Skoatterwâld

De Oebele Stellingwerfweg en de Yme Kuiperweg en het tussenliggende plantsoen zijn opnieuw bestraat.

Renovatie walbeschoeiing Heidemeer

Bij het Fonteinkruid in Heerenveen is de walbeschoeiing hersteld en vernieuwd. Het staat er nu weer strak bij en een mogelijke verzakking ten gevolge van uitspoeling wordt nu weer voorkomen.

Opdrachtgevers

van overheid tot mkb en grootbedrijf